Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Бічне скло

Picture about the company

Фахівці «Comfort Avtosklo» застосовують оригінальні запасні частини, вироблені офіційними постачальниками скла, як для авто іноземного виробництва, так і для вітчизняних марок. Ми використовуємо деталі від тих же заводів, які постачають автомобільне скло на складальний конвеєр. Дізнатися більше про матеріали можна за телефонами +380 (97) 897 8207 ; +380 (68) 142 9803
Наша компанія цінує час своїх клієнтів. Тому всі роботи по заміні переднього або заднього бокового скла виконуються якомога швидше, але без шкоди якості.

Picture about the company

Що ви отримуєте, звертаючись до нас?

Фахівці в онлайн-режимі здійснюють підбір бічного автоскла відразу при зверненні. Після того як комплектуючі обрані, ми записуємо Вас на прийом у зручний час. Процедура заміни бокового скла автомобіля займає близько 2 годин. По завершенні роботи Ви відразу можете користуватися своїм транспортним засобом.
Якщо Ваш автомобіль зазнав нападу зловмисників чи Ви розбили скло в ДТП, фахівці «
Comfort Avtosklo» його відразу замінять. Якщо потрібної деталі немає на складці, ми готові встановити тимчасове скло з ПВХ в день звернення.

Ваше страхування покриває ремонт?

Якщо Ваш автомобіль застрахований і поліс включає в себе заміну скла, наші послуги обійдуться для Вас безкоштовно. Зверніться в свою страхову компанію або відразу відвідайте сервісний центр «Comfort Avtosklo». Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання, виконають діагностику і оцінять ступінь пошкоджень, заповнять документаціюпро настання страхового випадку та дозволять все організаційні питання з Вашої СК. Після узгодження формальностей майстра Comfort Avtosklo приступлять до усунення несправностей.Якщо Ваш страховий поліс не включає відшкодування збитку, співробітники «Comfort Avtosklo» ретельно проаналізують ступінь пошкодження і визначать можливість його усунення без заміни. Якщо деталь підлягає ремонту, фахівці нашого СЦ запропонують відновити його або замінити новим.Ціна заміни бокового скла в автомобілі формується виходячи з декількох критеріїв:марки машинимоделіроку випускуіндивідуальних особливостей конкретного покоління комплектаціїЗателефонуйте або заповнiть заявку на сайті, щоб зв'язатися з співробітниками нашої компанії.

Чому краще звернутися до «Comfort Avtosklo» ?


  • «Comfort Avtosklo» завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло.

    Якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо відколи не ремонтопрігоднi, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.


  • Вам не потрібно залишати автомобіль на добу для проведення робіт.

     У «Comfort Avtosklo» при заміні автоскла, можна експлуатувати автомобіль вже через 1 годину після установки. При бажанні Ви можете залишити свій автомобіль в нашому сервісному центрі.


  • «Comfort Avtosklo» є вузькоспеціалізованою компанією.

    Це дозволяє нам концентруватися на постійне поліпшення якості конкретних видів робіт. Високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють надавати послуги, які відповідають світовим стандартам.

Контакти

Адреса

Відділення №1
м. Львів, вул. Перфецького 14

Відділення №2
м.Львiв, вул. Шевченка 323Б

Години роботи

Пон - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 14:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

window.API_URL = "https://api.weblium.com"