Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Ремонт тріщин на автосклі

Тріщини на лобовому склі

Ремонт лобового автомобільного скла - одне з ключових напрямків діяльності компанії «Comfort Avtosklo».Фахівці компанії готові виконати будь-які роботи по ремонту лобового скла оперативно і якісно. У своїй роботі вони використовують тільки найсучасніше високотехнологічне обладнання та матеріали. Наші клієнти підтверджують: ремонт лобового скла, виконаний в «Comfort Avtosklo», задовольняє найбільш суворим вимогам до якості.
Філії компанії знаходяться за адресою.

Ціни

 • Ремонт тріщин

  не більше розміру, 1cм.

  250 грн

 • Ремонт відколів

  2ого і наступних

  500 грн

Чому краще звернутися до «Comfort Avtosklo» ?


 • «Comfort Avtosklo» завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло.

  Якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо відколи не ремонтопрігоднi, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.


 • Вам не потрібно залишати автомобіль на добу для проведення робіт.

   У «Comfort Avtosklo» при заміні автоскла, можна експлуатувати автомобіль вже через 1 годину після установки. При бажанні Ви можете залишити свій автомобіль в нашому сервісному центрі.


 • «Comfort Avtosklo» є вузькоспеціалізованою компанією.

  Це дозволяє нам концентруватися на постійне поліпшення якості конкретних видів робіт. Високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють надавати послуги, які відповідають світовим стандартам.

Особливості ремонту тріщинлобового скла авто

Ремонт тріщин лобового скла - одна з основних послуг компанії «Comfort Avtosklo». Наші фахівці допомагають позбутися від тріщин, подряпин, відколів і повертають машині привабливий зовнішній вигляд.Ми хочемо звернути Вашу увагу на те, що ремонт лобових стекол варто довірити саме досвідченим фахівцям - непрофесіоналам краще не намагатися робити це самостійно. В іншому випадку можна лише погіршити пошкодження: у результаті знадобиться повноцінна заміна, а це зовсім інші гроші.Звертаючись в «Comfort Avtosklo», замовник може розраховувати, що ремонт лобового скла автомобіля буде проведений практично відразу ж, буквально за півгодини, в разі якщо на сервісі в момент приїзду є вільні мiсця. Якщо Ви звернетеся в контакт-центр, то Вам буде призначено зручний час приїзду на сервіс.У команди «Comfort Avtosklo» індивідуальний підхід до кожного замовлення: перш ніж здійснювати ремонт лобового скла, ми оцінюємо тяжкість ушкодження і ремонтопридатність автоскла. При відсутності обмежень фахівці «Comfort Avtosklo» приймаються за підготовку до ремонту скла. Місце пошкодження обезжирюється, очищається. Усувається мікрорельєф, який передбачає погіршення стану прозорістi. Вибирається полімерний склад, який в майбутньому не просто замаскує дефект, а повністю усуне його. Міцність скла відновлюється на 100%. На місці відколу може залишитися лише практично непомітна напівпрозора дiлянка 1-2 мм в центрі відколу.Після висихання матеріалів можлива експлуатація автомобіля в звичайному режимі.Ми без проблем виконуємо ремонт будь-яких лобових стекол автомобілів.

Контакти

Адреса

Відділення №1
м. Львів, вул. Перфецького 14

Відділення №2
м.Львiв, вул. Шевченка 323Б

Години роботи

Пон - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 14:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

window.API_URL = "https://api.weblium.com"