Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати
Picture about the company

Чи вигідно приїжджати на заміну з своїм склом?

Часто виникають ситуації, коли скло автомобіля повністю розсипалося або ж тріщини не дають можливості безпечно вести автомобіль. Транспортувати автомобіль на евакуаторі в автосервіс занадто довго і дорого. Саме тому існує і користується великим попитом послуга заміни автоскла з виїздом мастера.Спеціаліст на місці проведе всі необхідні роботи по заміні всього за пару годин, причому виконає роботу також якісно, ​​як і в салоні. Неважливо, де саме буде відбуватися заміна автоскла : В гаражі, коморі, просто під навісом - це не завадить майстру.

Ми пропонуємо послугу встановлення автоскла з виїздом у Львовi за найдемократичнішими розцінками. При цьому наші майстри використовують тільки якісні сертифіковані матеріали, які відповідають високим стандартам якості. Адже саме від того, якими матеріалами буде проведена герметизація безпосередньо залежить час використання нового скла.
Якщо вам необхідно поставити нове скло, то вам потрібно знати, що воно може бути оснащено:- спеціальним твердим покриттям;- володіти пожежостійкість;- сонцезахисним ефектом;- системою самоочищення;- спеціальними обігрівачами.
Наші фахівці зможуть запропонувати вам кілька варіантів на вибір. Основна частина автовласників воліє ставити вітчизняні автоскла на іноземні автомобілі. Це не дивно, адже їх вартість набагато демократичніше імпортних аналогів, а якість дуже хорошее.Це пов'язано з тим, що виробники автомобілів перенесли виробництво запасних частин і витратних матеріалів, причому не тільки найбільші холдинги, але і не дуже популярні і поширені торгові марки. Це дозволило знизити вартість автоскла в кілька разів, тому навіть виїзна установка автоскла обходиться дешево. Також при необхідності фахівці нашої компанії професійно проведуть ремонт автоскла на сучасному обладнанні.
Оригінальні автоскла мають свої особливості, але переплачувати за них чи ні - рішення тільки самого власника. Гарантія на скла приблизно однакова у всіх марок. Але не слід забувати і про той факт, що гарантія діє тільки в тому випадку, якщо скло було встановлено правильно, зі збереженням вихідної геометрії. В іншому випадку воно може просто вискочити при недбалiй їзді і травмувати водія і пасажирiв.После заміни скла автомобілем не можна буде користуватися деякий час. Воно залежить від того, який клеї буде використовувати майстер. Є клей, який застигає за пару годин, а є кошти, яким необхідно вистоювати майже добу. Тому і ціни на послугу заміни автоскла з виїздом можуть значно відрізнятися. Адже за швидкість застигання доведеться додатково доплатити.

window.API_URL = "https://api.weblium.com"