Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

За КАСКО

Picture about the company

Ваш поліс покриває витрати на заміну скла?

Якщо Ви уклали зі страховою компанією договір на повний пакет послуг, то при пошкодженні авто просто зателефонуйте нам, залиште онлайн-заявку або особисто відвідайте сервісний центр для оформлення страхового випадку. Зробити це можна і в офісі страхової компанії.
Незалежно від того, що стало причиною пошкоджень - ДТП, напад хуліганів, стихійні явища, виліт каменів з-під коліс вантажівки яка йшла перед вами або ж прояв необережності самим водієм, страховик за договором КАСКО відшкодує Вам збитки. Ви просто відвідайте «Comfort Avtosklo» і почекаєте заміни деталі, а ми владнаємо організаційні питання. В результаті Ви отримуєте абсолютно оригінальне лобове, заднє або бiчне скло, ідентичне тому що встановлюється на заводі-виробнику, не оплачуючи наших послуг.
Якщо Ваш поліс КАСКО не покриває витрати на ремонт, зверніться до фахівців «Comfort Avtosklo» для отримання професійної консультації, проведення діагностики, оцінки ступеня пошкоджень і розрахунку вартості ремонту. Якщо дефекти носять локальний характер і підлягаютьусуненню, Ви можете скористатися послугами реставрації скла, не вдаючись до його повної заміни. Це дозволяє заощадити кошти.

Picture about the company

Як проводиться заміна скла по КАСКО?

Щоб замінити скло за полісом КАСКО, після настання страхового випадку зверніться до нашого представництва, проконсультуйтеся з фахівцем, оформите заявку. Фахівці «Comfort Avtosklo»
вирішать всі організаційні питання, в онлайн-режимі підберуть деталь і призначать час проведення ремонту.

Ви можете вибрати, коли відвідати наш СЦ, щоб зробити заміну скла по КАСКО. В протягом 2 годин майстри «Comfort Avtosklo» виконають демонтаж пошкодженої запчастини, видалять залишки кріпильних матеріалів і осколки, після чого встановлять нове скло.

Послугами «Comfort Avtosklo» по заміні скла може скористатися кожен, хто оформив поліс КАСКО в будь-якій страховій компанії.

Переваги звернення в «Comfort Avtosklo»

Час проведення ремонту близько 2 годин. Після заміни лобового скла по КАСКО Ви можете відразу користуватися автомобілем.
Під час заміни по КАСКО лобового, заднього або бiчного скла майстри «Comfort Avtosklo» застосовують запатентовані технології, сертифікований інструмент і надійні витратні матеріали.

При заміні скла по КАСКО Ви нічого нам не платите (якщо поліс покриває пошкодження). Витрати приймає на себе Ваша СК.
В ході ремонту використовуються тільки
оригінальні деталі. Ми закуповуємо автоскла у тих же компаній, що поставляють їх на складальний конвеєр заводу-виробника.

На роботу по установці надається офіційна гарантія терміном 10 років.

Щоб замінити пошкоджені елементи скління кузова, оформiть замовлення на нашому сайті. Фахівець зв'яжеться з Вами відразу після обробки заявки. Ви можете зателефонувати нам або відвідати нас у Львовi особисто. Контактну інформацію Ви знайдете тут.

Чому краще звернутися до «Comfort Avtosklo» ?


  • «Comfort Avtosklo» завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло.

    Якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо відколи не ремонтопрігоднi, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.


  • Вам не потрібно залишати автомобіль на добу для проведення робіт.

     У «Comfort Avtosklo» при заміні автоскла, можна експлуатувати автомобіль вже через 1 годину після установки. При бажанні Ви можете залишити свій автомобіль в нашому сервісному центрі.


  • «Comfort Avtosklo» є вузькоспеціалізованою компанією.

    Це дозволяє нам концентруватися на постійне поліпшення якості конкретних видів робіт. Високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють надавати послуги, які відповідають світовим стандартам.

Контакти

Адреса

Відділення №1
м. Львів, вул. Перфецького 14

Відділення №2
м.Львiв, вул. Шевченка 323Б

Години роботи

Пон - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 14:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

window.API_URL = "https://api.weblium.com"