Пон - Пт: 9:00 - 18:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14


Зателефонувати

Пон - Пт: 9:00 - 18:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14


Зателефонувати

Заднє скло

Фахівці «Comfort Avtosklo» використовують тільки оригінальнi скла, ідентичні тим, що встановлюються заводами на складальному конвеєрі. У нас немає нефірмової продукції: всі деталі закуповуються у тих же постачальників, що постачають автовиробників.
Зателефонуйте нам або зв'яжіться через форму на сайті, щоб дізнатися особливості замінизаднього скла на Вашому автомобілі.
«
Comfort Avtosklo» заощадить Ваш час.

Ми знаємо, як він цінний, тому прагнемо виконувати всі операції максимально швидко, але обов'язково без шкоди якості роботи.
Компанія Комфорт Автоскло» має великі складські ресурси. У нас постійно в наявності понад 50 тисяч автомобільних стекол для всіх популярних моделей. Якщо Ваша машина користується попитом на ринку України, деталь для неї точно не доведеться чекати. Власники ексклюзивних і рідкісних марок, а також машин, випущених обмеженою серією, можуть розраховувати на доставку заднього автоскла для заміни прямо з заводу в стислі терміни.

При зверненні до професіоналів «Comfort Avtosklo» підбір комплектуючих проводиться в режимі онлайн в день звернення. Після того як автоскло буде знайдено, можете вибратизручний час візиту,
а через 2 години вже отримати назад свою машину.
Якщо Ваш автомобіль постраждав в ДТП, піддався атакам злодіїв або хуліганів, зверніться до нас! Немає необхідності заклеювати вікно або їздити без нього: при відсутності деталі на складі у Вашому регіоні ми надамо тимчасову альтернативу з ПВХ.

Чому краще звернутися до «Comfort Avtosklo» ?


  • «Comfort Avtosklo» завжди намагається в першу чергу відремонтувати скло.

    Якщо це можливо, і зберегти гроші клієнта. Якщо відколи не ремонтопрігоднi, то ми постараємося замінити автоскло за 1 годину в заздалегідь призначений день.


  • Вам не потрібно залишати автомобіль на добу для проведення робіт.

     У «Comfort Avtosklo» при заміні автоскла, можна експлуатувати автомобіль вже через 1 годину після установки. При бажанні Ви можете залишити свій автомобіль в нашому сервісному центрі.


  • «Comfort Avtosklo» є вузькоспеціалізованою компанією.

    Це дозволяє нам концентруватися на постійне поліпшення якості конкретних видів робіт. Високотехнологічне обладнання та кваліфікований персонал дозволяють надавати послуги, які відповідають світовим стандартам.

Контакти

Адреса

Відділення №1
м. Львів, вул. Перфецького 14

Відділення №2
м.Львiв, вул. Шевченка 323Б

Години роботи

Пон - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 14:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

tag. Please note that custom code added to the site will be loaded only after your site is published -->