Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Пон - Пт: 8:00 - 17:00 Сб: 10:00 - 14:00

м. Львів, вул. Перфецького 14

м. Львів, вул. Городоцька 280

+380 (97) 897 8207+380 (68) 142 9803moc.liamg%40olksotva.trofmoc.ofni

Зателефонувати

Заміна автоскла

Лобове скло

Якщо лобове скло вашого автомобіля отримало пошкодження і не підлягає ремонту, в компанії «Comfort Avtosklo» готові оперативно провести його заміну. Заміна лобового скла Вам може знадобитися в наступних випадках: автомобіль отримав пошкодження внаслідок аварійного зіткненняна склі з'явилася тріщина в результаті попадання каменя, який вилетів з-під коліс транспортного засобу який їде попереду або зустрічного автомобіль зазнав нападу хуліганів скло прийшло в непридатність в результаті своєчасно не відремонтованого відколу Ви намагалися провести заміну лобового скла самостійно, але не змогли добитися бажаного результату

Бічне скло

 • LandLord photo


  Фахівці «Comfort Avtosklo» застосовують оригінальні запасні частини, вироблені офіційними постачальниками скла, як для авто іноземного виробництва, так і для вітчизняних марок. Ми використовуємо деталі від тих же заводів, які постачають автомобільне скло на складальний конвеєр. Дізнатися більше про матеріали можна за телефонами +380 (97) 897 8207 ; +380 (73) 129 4550Наша компанія цінує час своїх клієнтів. Тому всі роботи по заміні переднього або заднього бокового скла виконуються якомога швидше, але без шкоди якості.

 • Rocket Fit photo

  Що ви отримуєте, звертаючись до нас

  Фахівці в онлайн-режимі здійснюють підбір бічного автоскла відразу при зверненні. Після того як комплектуючі обрані, ми записуємо Вас на прийом у зручний час. Процедура заміни бокового скла автомобіля займає близько 2 годин. По завершенні роботи Ви відразу можете користуватися своїм транспортним засобом.Якщо Ваш автомобіль зазнав нападу зловмисників чи Ви розбили скло в ДТП, фахівці «Comfort Avtosklo» його відразу замінять. Якщо потрібної деталі немає на складці, ми готові встановити тимчасове скло з ПВХ в день звернення.

 • Rocket Fit photo

  Ваше страхування покриває ремонт?

  Якщо Ваш автомобіль застрахований і поліс включає в себе заміну скла, наші послуги обійдуться для Вас безкоштовно. Зверніться в свою страхову компанію або відразу відвідайте сервісний центр «Comfort Avtosklo». Наші співробітники дадуть відповідь на всі питання, виконають діагностику і оцінять ступінь пошкоджень, заповнять документаціюпро настання страхового випадку та дозволять все організаційні питання з Вашої СК. Після узгодження формальностей майстра Comfort Avtosklo приступлять до усунення несправностей.Якщо Ваш страховий поліс не включає відшкодування збитку, співробітники «Comfort Avtosklo» ретельно проаналізують ступінь пошкодження і визначать можливість його усунення без заміни. Якщо деталь підлягає ремонту, фахівці нашого СЦ запропонують відновити його або замінити новим.Ціна заміни бокового скла в автомобілі формується виходячи з декількох критеріїв: марки машини моделі року випуску індивідуальних особливостей конкретного покоління комплектаціїЗателефонуйте або заповнiть заявку на сайті, щоб зв'язатися з співробітниками нашої компанії.

Заднє скло

Фахівці «Comfort Avtosklo» використовують тільки оригінальнi скла, ідентичні тим, що встановлюються заводами на складальному конвеєрі. У нас немає нефірмової продукції: всі деталі закуповуються у тих же постачальників, що постачають автовиробників. Зателефонуйте нам або зв'яжіться через форму на сайті, щоб дізнатися особливості замінизаднього скла на Вашому автомобілі.«Comfort Avtosklo» заощадить Ваш час.Ми знаємо, як він цінний, тому прагнемо виконувати всі операції максимально швидко, але обов'язково без шкоди якості роботи.Компанія Комфорт Автоскло» має великі складські ресурси. У нас постійно в наявності понад 50 тисяч автомобільних стекол для всіх популярних моделей. Якщо Ваша машина користується попитом на ринку України, деталь для неї точно не доведеться чекати. Власники ексклюзивних і рідкісних марок, а також машин, випущених обмеженою серією, можуть розраховувати на доставку заднього автоскла для заміни прямо з заводу в стислі терміни.При зверненні до професіоналів «Comfort Avtosklo» підбір комплектуючих проводиться в режимі онлайн в день звернення. Після того як автоскло буде знайдено, можете вибратизручний час візиту, а через 2 години вже отримати назад свою машину.Якщо Ваш автомобіль постраждав в ДТП, піддався атакам злодіїв або хуліганів, зверніться до нас! Немає необхідності заклеювати вікно або їздити без нього: при відсутності деталі на складі у Вашому регіоні ми надамо тимчасову альтернативу з ПВХ.

За КАСКО

 • LandLord photo

  Ваш поліс покриває витрати на заміну скла?

  Якщо Ви уклали зі страховою компанією договір на повний пакет послуг, то при пошкодженні авто просто зателефонуйте нам, залиште онлайн-заявку або особисто відвідайте сервісний центр для оформлення страхового випадку. Зробити це можна і в офісі страхової компанії.Незалежно від того, що стало причиною пошкоджень - ДТП, напад хуліганів, стихійні явища, виліт каменів з-під коліс вантажівки яка йшла перед вами або ж прояв необережності самим водієм, страховик за договором КАСКО відшкодує Вам збитки. Ви просто відвідайте «Comfort Avtosklo» і почекаєте заміни деталі, а ми владнаємо організаційні питання. В результаті Ви отримуєте абсолютно оригінальне лобове, заднє або бiчне скло, ідентичне тому що встановлюється на заводі-виробнику, не оплачуючи наших послуг.Якщо Ваш поліс КАСКО не покриває витрати на ремонт, зверніться до фахівців «Comfort Avtosklo» для отримання професійної консультації, проведення діагностики, оцінки ступеня пошкоджень і розрахунку вартості ремонту. Якщо дефекти носять локальний характер і підлягаютьусуненню, Ви можете скористатися послугами реставрації скла, не вдаючись до його повної заміни. Це дозволяє заощадити кошти.

 • Rocket Fit photo

  Як проводиться заміна скла по КАСКО

  Щоб замінити скло за полісом КАСКО, після настання страхового випадку зверніться до нашого представництва, проконсультуйтеся з фахівцем, оформите заявку. Фахівці «Comfort Avtosklo»вирішать всі організаційні питання, в онлайн-режимі підберуть деталь і призначать час проведення ремонту.Ви можете вибрати, коли відвідати наш СЦ, щоб зробити заміну скла по КАСКО. В протягом 2 годин майстри «Comfort Avtosklo» виконають демонтаж пошкодженої запчастини, видалять залишки кріпильних матеріалів і осколки, після чого встановлять нове скло.Послугами «Comfort Avtosklo» по заміні скла може скористатися кожен, хто оформив поліс КАСКО в будь-якій страховій компанії.

 • Rocket Fit photo

  Переваги звернення в «Comfort Avtosklo»

  Час проведення ремонту близько 2 годин. Після заміни лобового скла по КАСКО Ви можете відразу користуватися автомобілем.Під час заміни по КАСКО лобового, заднього або бiчного скла майстри «Comfort Avtosklo» застосовують запатентовані технології, сертифікований інструмент і надійні витратні матеріали.При заміні скла по КАСКО Ви нічого нам не платите (якщо поліс покриває пошкодження). Витрати приймає на себе Ваша СК.В ході ремонту використовуються тільки оригінальні деталі. Ми закуповуємо автоскла у тих же компаній, що поставляють їх на складальний конвеєр заводу-виробника.На роботу по установці надається офіційна гарантія терміном 10 років.Щоб замінити пошкоджені елементи скління кузова, оформiть замовлення на нашому сайті. Фахівець зв'яжеться з Вами відразу після обробки заявки. Ви можете зателефонувати нам або відвідати нас у Львовi особисто. Контактну інформацію Ви знайдете тут.

За ОСЦПВ

Якщо Ваш автомобіль постраждав в ДТП і Вашої провини в цьому немає, можна вимагати зі страхової компанії порушника відшкодування завданих збитків. Після оформлення страхового випадку відповідно до законодавства України Ви маєте право на компенсацію. Послуги заміни лобового скла по ОСЦПВ не будуть Вам коштувати нічого, якщо поліс покриває витрати. Втрати відшкодує СК, в якій застрахований винуватець ДТП.Якщо Ви не визнані потерпілим, є винуватцем в аварії або сума витрат на ремонт перевищує ліміт, встановлений законом, заміна скла по ОСЦПВ проводиться на загальних підставах.Щоб відновити скло, залиште замовлення на сайті, зателефонуйте нам або особисто відвідайте наш автосервiс. Ми підберемо для Вас оригінальне автоскло і встановимо за 2 години. Якщо деталі немає на складі, на час її доставки ми встановимо тимчасову альтернативу з ПВХ.

Контакти

Адреса

Відділення №1
м. Львів, вул. Перфецького 14

Відділення №2
м.Львiв, вул. Шевченка 323Б

Години роботи

Пон - Пт: 9:00 - 18:00
Сб: 10:00 - 14:00

Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.

window.API_URL = "https://api.weblium.com"